kõik kategooriad

Avaleht>MEIST

Echo Chemical Technology (Shanghai) Co., Ltd. on välja töötatud traditsioonilistest parabeenide ja naatriumparabeenide säilitusainetest alates 1990ndatest. Viimase 30 aasta jooksul oleme laiendanud oma antiseptikumide ja säilitusainete tooteseeriat, et see vastaks Hiina keskkonnakaitsepoliitika uuendamisele ja globaalse registreerimise uuele trendile.

1622615921548947

内 页 显示-成品 仓库 1

Juurdepääs oma tehastesse ja nendega seotud saitidele Shanxi, Zhejiangi ja Shandongi provintsides. EC tech peakontor asub Hiina majanduskeskuses Shanghais. R&D Lab on asutatud Guangzhous, isikliku hügieeni toodete lõpliku tootmistsooni keskuses.

Echo Chemical Technology Co., Ltd. tegeleb peenete ja spetsiaalsete kemikaalidega, sealhulgas antiseptikumid, säilitusained, kõõmavastased ained desinfitseerimisvahendite, kodumajapidamises ja asutustes kasutatavate puhastusvahendite, desinfektsioonivahendite, hügieeni, isikliku hügieeni, ravimite, naha, pestitsiidide jne valdkondades.

内 页 显示-成品 出厂 装卸

内 页 显示-设备

Echo meeskond on keemikute eksperdid, kes on nendele toodetele keskendunud umbes 20 aastat. Oleme eriti tuttavad tarneahelaga Kloroksülenool (PCMX), Diklorooksülenool (DCMX) ja ülesvoolu materjalid – allavoolu lõppkoostised. Kogemus tootmises, rakendustes ja rahvusvahelises äris võimaldavad Echol pakkuda oma klientidele globaalselt üsna tõhusat tuge.


EchoChemi eelised:
* Keemiatööstuse kogemus ligi 30 aastat
* Ulatuslik ekspordikogemus üle 20 aasta
* Tootmisliinide DCS -tehnoloogia eelis
* GMP ja ISO kogemused stabiilse ja usaldusväärse kvaliteedi tagamiseks
* Oma labor teadus- ja arendustegevuseks ning testimiseks
* Eraldatud alad keemilistes tsoonides vastavad Hiina keskkonnakaitse- ja ohutuspoliitikale, et tagada jätkusuutlik varustamine
* Rakenduslahendused
* Sisemised pakkimistrumlid

页 显示-包 材 生产 线 1

页 显示-包 材 生产 线 2

未 标题-2